Urlop – jak zaplanowac

Urlop - jak zaplanowac

Po 30 latach z DuPont końcu zdecydowałem się wziąć moją emeryturę. Rachel i kładę naszego domu w Dallas do sprzedaży 3 miesiące temu. Niestety dla nas rynek poszedł w korkociąg na początku roku, a Pośrednik był szczery kiedy powiedział nam, że będzie to prawdopodobnie trochę czasu, aby dostać coś w pobliżu naszego ceny wywoławczej. Byliśmy bardzo dobrze przygotowani finansowo, więc powiedziałem mu, mogliśmy czekać. Po licznych wakacji w Meksyku, zdecydowaliśmy dawno temu, że chcemy sprzedać dom i przenieść się do jeziora Chapala tuż Guadalajara. Największy ex-pat amerykańskiej społeczności tam i pogoda była wieczną wiosną. Obejrzeliśmy Puerto Vallarta i San Miguel de Allende jako możliwych miejsc lęgowych, jak również. Każdy miał swój własny urok i atrakcyjność.

Podczas surfowania po Internecie natknąłem reklamy Google reklamy dom internetową oferującą siedzi możliwości w Meksyku. Cóż, nie było na długo zanim miałem połączony z domu do wynajęcia w Puerto Vallarta, która parę oglądać ich wakacje na kilka miesięcy, gdy wrócili do Kanady, aby odwiedzić rodzinę.

Po wielu e-maili i rozmów telefonicznych Rachel i ja byliśmy w drodze do Meksyku. Dom znajduje się zaledwie kilka przecznic od plaży w miejscowości Bucerias. Właściciele przywitał nas serdecznie i przez następne 2 dni dał nam wycieczkę po okolicy i wszystkie szczegóły musieliśmy dbać o swoich wakacji w domu. Wreszcie, już ich nie było i byliśmy sam w domu w bardzo wygodne w pełni wyposażonym domu.

Urlop - jak zaplanowac

W ciągu najbliższych kilku tygodni mamy do spełnienia niektórych sąsiadów ex-pat. Każdy był bardzo przyjazny. Dowiedzieliśmy się wszystkie tajniki temat życia w Meksyku.

Ponieważ casa było tylko kilka lat było bardzo adwokatsprawykarne.pl/strona-glowna/ mało konserwacji do zrobienia. Poprawiłem kilka dziur na ekranach i przechowywane mały ogród w porządku.
Artykuł dzięki: http://www.euroimpex.pl/oferta/serwis-kserokopiarek/