Jak podrozowac bezpiecznie

Jak podrozowac bezpiecznie

Zdobione wiecznie zielone drzewa są ukochanym symbolem chrześcijańskiego święta Bożego Narodzenia. Jednak historia mówi nam, że drzewa iglaste były czczone przez różne towarzystwa długo przed chrześcijanami złowiony do tego pomysłu.

Starożytni Egipcjanie byli jedną z pierwszych znanych cywilizacji, aby skarb drzew iglastych. Gdy przesilenie zimowe przybył, Egipcjanie służą do poruszania się zielona palma daktylowa pozostawia wewnątrz symbolizować życia nad śmiercią. Gdy Rzymianie obchodzili święto przesilenia zimowego, Saturnalia one urządzone ich domach z zieleni i światła jako sposób dziękując za dobry sezon i modląc się za innym najbliższy sezon obfitości. Mówi się też, że druidzi używane evergreeny w swoich rytuałach przesilenia zimowego. Są one rozmieszczone gałęzie wiecznie nad drzwiami do odpędzania złych duchów i uniemożliwiają im wprowadzenie swoich domów.

Stowarzyszenia wiecznie zielone drzewo jest z chrześcijaństwem sięga około 500 lat temu na początku 16 wieku. Jak głosi legenda, św Bonifacego jechał przez las, co jest dzisiaj północnych Niemczech, gdy natknął się na grupę pogan, że czcili dąb. Bonifacego był tak rozwścieczony tym, że wyciąć dąb w dół. Mówi się, że w miejscu, dębem, w drzewo iglaste wzrosła niemal natychmiast. W zdumieniu, St. Bonifice oświadczył, że był to boski symbol wiary chrześcijańskiej, a od tego czasu do przodu, drzew iglastych zaczął być związane z chrześcijaństwem. Ostatecznie, niemiecki ludzie zaczęli przynieść drzew iglastych kryty w okresie Bożego Narodzenia i udekoruj je ze świecami, aby uczcić święto.

Kiedy książę Albert z Niemiec poślubił królową Wiktorię Anglii, przyniósł jego niemi http://mk-global.com.pl/eckiej tradycji choinki do Anglii. Pierwszy rok był w Anglii, otrzymał jodłę i gdyby urządzony dla jego rodziny.
Artykuł dzięki: