Urlop z rodzina – jak sie przygotowac

Urlop z rodzina - jak sie przygotowac

Jestem częścią dużej grupy z mojego biura i byliśmy na pobyt w Ooty na tydzień w ramach pewnego projektu. Nasza praca wymaga od nas pracy dziwnych godzinach w zakresie w różnych miejscach miasta i chcieliśmy się zatrzymać w miejscu, które może dostarczyć nam dodać na usługi (takie jak jedzenie, pranie, itp) szybko i także w dziwnych czasach (jeśli wymagany).najlepsza firma transportowa w Gdyni Przyjrzeliśmy się wokół wielu hotelach i nie były do ??naszego zadowolenia. Wtedy jeden z właścicieli hotelu zaproponował dom wypoczynkowy położony w dzielnicy mieszkalnej. Sprawdziliśmy to i windmar.com.pl/katalog-produktow-i-uslug/okna-drewniane bardzo mi się podobało !! …. to był wielki bungalow z dużym salonem, aneksem kuchennym, 5 pokoi z łazienkami, tarasem i przyszedł z pomocą opiekuna. Jest położony w samym środku dzielnicy mieszkaniowej, zupełnie spokojne, z dala od „turystyczne” Ooty. Mogliśmy tam pracować jako zespół bez zakłóceń z innych gości lub pracowników, jak w hotelu, ale w tym samym czasie może skorzystać usług porządkowych, jak gdy wymagane. Mieliśmy komfortowy pobyt w trakcie naszej gorączkowy harmonogram prac w Ooty i jestem zdania, że ??nie mogło być lepsze doświadczenie jeśli my zdecydowaliśmy się na pobyt w hotelu. W dzisiejszych czasach istnieje wiele biur podróży, agencji wynajem na urlop samodzielnych podmiotów prywatnych w Indiach, które są do działalności kwatery / pobytów w domu i można wybierać spośród szerokiej gamy opcji dostępnych na rynku. Kluczowe punkty zwrócić uwagę przy rezerwacji wakacje domy są wiarygodność agencji wynajmu / operatora podróży, lokalizacji i oferowanych usług. Pamiętaj, że w wakacje do domu, co widzisz (dosłownie !!) to co masz (dobrze, że moje doświadczenie co najmniej !!).

Podsumowując, polecam, jeśli planujesz na romantyczne wakacje, weekendowy wypad, rekolekcje RR lub nawet korporacyjnych razem, wakacje wynajem jest miły (i dużo więcej zabawy!) Alternatywa dla hoteli i …kto wie, jak ja, również kończy się uczucie jak jego „domu z dala od domu!

Druga strona oferuje wiele różnych opcji wynajmu wakacje i Homestay w Indiach. Jeśli chcesz być powiadamiany następnym razem, subskrybować kanał RSS lub przywitać przez Twitter @theotherhome. Można zaplanować wymarzony urlop z nami, odwiedzić inne języki.

Artykuł dzięki: